Chcesz sprzedać szybko samochód osobowy lub ciężarowy?

Nasza oferta

Autokasacja

Głównym zadaniem stacji jest demontaż i złomowanie pojazdów wycofanych z użytku (ze względu na stan techniczny i wiek pojazdu) oraz samochodów nie nadających się do dalszego użytkowania (powypadkowych). Dokumenty potrzebne do kasacji pojazdu:

-Dowód rejestracyjny

-karta pojazdu (jeżeli została wydana),

- Ważne ubezpieczenie OC

- umowę kupna potwierdzoną przez Urząd Skarbowy.

Sprzedaż części samochodowych

Jeżeli poszukujesz taniej, lecz w pełni sprawnej części zamiennej do Twojego samochodu - zgłoś się do nas. Posiadamy kilka tysięcy części zamiennych, które nie obciążą Twojego budżetu. Wszystkie części pochodzą z aut które demontujemy w naszej Stacji Demontażu Pojazdów, jak również sprowadzamy części z Włoch. Wszystkie części są przez Nas znaczone i dajemy gwarancję rozruchową 14 dni od daty zakupu co daje 100% zadowolenia. Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi aukcjami na autoline oraz otomoto jak i kompletnymi autami na OTOMOTO.

Transport

Potrzebujesz usługi transportowej w kraju lub za granicą? Skorzystaj z naszej floty pojazdów. Bezpiecznie przetransportujemy dla Ciebie z punktu A do punktu B Twój towar, jak również pojazdy. Zadzwoń już dziś i omów szczegóły zlecenia z naszym konsultantem. Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. Transport różnych towarów, naczepą niskopodwoziową samochodów i maszyn jak również przewozy aut na lawetach i autolawetach.

Złomowanie

Głównym zadaniem stacji jest demontaż i złomowanie pojazdów wycofanych z użytku (ze względu na stan techniczny i wiek pojazdu) oraz samochodów nie nadających się do dalszego użytkowania (powypadkowych).

Skup pojazdów

Zajmujemy się skupem pojazdów w każdym stanie i za gotówkę. Auto odbierzemy jeszcze tego samego dnia! Sprzedaż Samochodu naszej firmie to 100% satysfakcji.

Sprzedaż części samochodowych

Jeśli poszukujesz taniej, lecz w pełni sprawnej części zamiennej do Twojego samochodu - zgłoś się do nas. Posiadamy kilka tysięcy części zamiennych, które nie obciążą Twojego budżetu.

Sprawdź nasze usługi transportowe

Potrzebujesz usługi transportowej w kraju lub za granicą? Skorzystaj z naszej floty pojazdów. Bezpiecznie przetransportujemy dla Ciebie z punktu A do punktu B Twój towar. Zadzwoń już dziś i omów szczegóły zlecenia z naszym konsultantem.

Auto-Rol
ul. Konińska 11
62-604 Kościelec
woj. wielkopolskie
Strona stworzona przez F&A MEDIA