Chcesz sprzedać szybko samochód osobowy lub ciężarowy?

Informacje o nas

Nasza firma zajmuje się sprzedażą części do samochodów osobowych i ciężarowych. Jak też sprzedażą kompletnych samochodów. Prowadzimy także ich skup, oraz sprowadzamy auta na zamówienie.

Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju. Transport różnych pojazdów naczepą niskopodwoziową samochodów i maszyn jak również przewozy aut na lawetach i autolawetach.

Oferujemy również usługi ziemne, typu kopanie rowów melioracyjnych, kanalizacyjnych, studni itp.

W galerii znajdują się przykładowe zdjęcia, a w naszej ofercie znajdą Państwo spis asortymentu, który posiadamy w ciągłej sprzedaży. Nasze auta i częsci mogą Państwo znaleźć również na allegro i otomoto i autoline.

Certyfikaty i pozwolenia

Złomowanie

Głównym zadaniem stacji jest demontaż i złomowanie pojazdów wycofanych z użytku (ze względu na stan techniczny i wiek pojazdu) oraz samochodów nie nadających się do dalszego użytkowania (powypadkowych).

Skup pojazdów

Zajmujemy się skupem pojazdów w każdym stanie i za gotówkę. Auto odbierzemy jeszcze tego samego dnia! Sprzedaż Samochodu naszej firmie to 100% satysfakcji.

Sprzedaż części samochodowych

Jeśli poszukujesz taniej, lecz w pełni sprawnej części zamiennej do Twojego samochodu - zgłoś się do nas. Posiadamy kilka tysięcy części zamiennych, które nie obciążą Twojego budżetu.

Sprawdź nasze usługi transportowe

Potrzebujesz usługi transportowej w kraju lub za granicą? Skorzystaj z naszej floty pojazdów. Bezpiecznie przetransportujemy dla Ciebie z punktu A do punktu B Twój towar. Zadzwoń już dziś i omów szczegóły zlecenia z naszym konsultantem.

Auto-Rol
ul. Konińska 11
62-604 Kościelec
woj. wielkopolskie
Strona stworzona przez F&A MEDIA