Chcesz sprzedać szybko samochód osobowy lub ciężarowy?

Informacje o nas

Nasza firma zajmuję się sprzedażą części do samochodów osobowych i ciężarowych. Jak też sprzedażą kompletnych samochodów. Prowadzimy także ich skup, oraz sprowadzamy auta na zamówienie.

Świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. Transport różnych towarów naczepami typu firana, naczepą niskopodwoziową samochodów i maszyn jak również przewozy aut na lawetach i autolawetach.

Oferujemy również usługi ziemne, typu kopanie rowów melioracyjnych, kanalizacyjnych, studni itp.

W galerii znajdują sie przykładowe zdjęcia, a w naszej ofercie znajdą państwo spis asortymentu, który posiadamy w ciągłej sprzedaży. Nasze auta i częsci mogą Państwo znaleźć również na allegro i otomoto

Certyfikaty i pozwolenia

Złomowanie

Głównym zadaniem stacji jest demontaż i złomowanie pojazdów wycofanych z użytku (ze względu na stan techniczny i wiek pojazdu) oraz samochodów nie nadających się do dalszego użytkowania (powypadkowych).

Skup pojazdów

Zajmujemy się skupem pojazdów w każdym stanie i za gotówkę. Auto odbierzemy jeszcze tego samego dnia! Sprzedaż Samochodu naszej firmie to 100% satysfakcji.

Sprzedaż części samochodowych

Jeśli poszukujesz taniej, lecz w pełni sprawnej części zamiennej do Twojego samochodu - zgłoś się do nas. Posiadamy kilka tysięcy części zamiennych, które nie obciążą Twojego budżetu.

Sprawdź nasze usługi transportowe

Potrzebujesz usługi transportowej w kraju lub za granicą? Skorzystaj z naszej floty pojazdów. Bezpiecznie przetransportujemy dla Ciebie z punktu A do punktu B Twój towar. Zadzwoń już dziś i omów szczegóły zlecenia z naszym konsultantem.

Auto-Rol
ul. Konińska 11
62-604 Kościelec
woj. wielkopolskie
Strona stworzona przez F&A MEDIA