Chcesz sprzedać szybko samochód osobowy lub ciężarowy?

Skup pojazdów

Zajmujemy się skupem pojazdów w każdym stanie i za gotówkę. Auto odbierzemy jeszcze tego samego dnia! Sprzedaż Samochodu naszej firmie to 100% satysfakcji. Jednym z głównych zadań naszej firmy jest skup pojazdów, które ze względu na wiek, stan techniczny nie mogą być dalej eksploatowane. Skupujemy w większej mierze auta ciężarowe lecz skupujemy również auta osobowe.

Wstępnej wyceny możemy dokonać po przesłaniu do Nas drogą elektroniczną typ pojazdu, markę pojazdu, model, rok produkcji, parametry techniczne oraz załączyć kilka zdjęć auta. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Wasze zapytanie. Gwarantujemy również odbiór auta w jak najszybszym terminie.

Złomowanie

Głównym zadaniem stacji jest demontaż i złomowanie pojazdów wycofanych z użytku (ze względu na stan techniczny i wiek pojazdu) oraz samochodów nie nadających się do dalszego użytkowania (powypadkowych).

Skup pojazdów

Zajmujemy się skupem pojazdów w każdym stanie i za gotówkę. Auto odbierzemy jeszcze tego samego dnia! Sprzedaż Samochodu naszej firmie to 100% satysfakcji.

Sprzedaż części samochodowych

Jeśli poszukujesz taniej, lecz w pełni sprawnej części zamiennej do Twojego samochodu - zgłoś się do nas. Posiadamy kilka tysięcy części zamiennych, które nie obciążą Twojego budżetu.

Sprawdź nasze usługi transportowe

Potrzebujesz usługi transportowej w kraju lub za granicą? Skorzystaj z naszej floty pojazdów. Bezpiecznie przetransportujemy dla Ciebie z punktu A do punktu B Twój towar. Zadzwoń już dziś i omów szczegóły zlecenia z naszym konsultantem.

Auto-Rol
ul. Konińska 11
62-604 Kościelec
woj. wielkopolskie
Strona stworzona przez F&A MEDIA